ЮСТИЦІЯ: ДОКУМЕНТИ БЕЗ МЕЖ НАВІТЬ З КРАЇН СНД!

Дата: 06.10.2017 15:07

Конвенція - таке невідоме слово для більшості людей, а насправді це всього лише різновид міжнародного договору.

Багато громадян нашої країни народилися або одружилися на території країн колишнього СНД. 10 жовтня 1994 року Верховною Радою України ратифіковано Конвенцію про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах. Вона регулює і отримання документів про народження, смерть, шлюб та розірвання шлюбу з країн СНД.

Якщо ви народилися в колишній країні СНД, і не знаєте як отримати звідти документ – не переймайтеся! Вам необхідно зробити лише декілька кроків:

• Звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання із паспортом та документами, що підтверджують родинні відносини;
  • Подати заяву;
  • Через деякий час отримати вже готовий документ

За 9 місяців 2017 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану органів юстиції Сумщини було витребувано майже 200 різних видів документів, із: Російської Федерації, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь, Республіки Узбекистан та Республіки Таджикистан.

Тож звертайтеся до нас! Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст #MinJust4U #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА