Краснопільський район, Сумська область

Згідно Указу Президента від 07.12.2017 № 409/2017, жительці Миропільської громади Чикаловій Валентині Василівні присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Згідно Указу Президента від 07.12.2017 № 409/2017, жительці Миропільської громади Чикаловій Валентині Василівні  присвоєно  почесне звання України «Мати-героїня».

Валентина Василівна, як  зразкова  мати, створила  всі  можливі умови  для  повноцінного, щасливого  життя  та  правильного  виховання  своїх дітей. У цій сім'ї діти навчалися чесності, порядності, відповідальності та бути чуйними до людей. Своїм  життям  і  працею, прикладом  і  вихованням  вона  утвердила   у своїх  дітях  кращі  риси  людяності  й  добра, виховала  їх  так,  щоб   вони   жили  гідно  серед  людей  і   творили  добро.

В урочистій атмосфері Валентину Василівну привітала сільський голова Ординець Олена Олексіївна та вручила медаль «Мати-героїня».

Пройдуть роки, кожна дитина обере свій шлях. Але її дороги завжди повертатимуться додому, де на неї чекатимуть батьки. Тож, здається , для жінки «мама» найпочесніше звання із усіх можливих. І, мабуть, в цьому криється справжнє жіноче щастя.