Миропільська ОТГ в першій трійці об’єднаних громад Сумської області, які затвердили Стратегію розвитку

Дата: 27.12.2017 14:31

На другому пленрному засіданні дванадцятої сесії Миропільської сільської ради сьомого скликання, сьогодні, 27.12.2017, після виступу сільського голови Ординець О.О., деректора Сумського відокремленого підрозділу "Центру розвитку місцевого самоврядування" Хоруженко О.О. та Старикова Г.М. радника з питань регіонального розвитку Сумського підрозділу "Центру розвитку місцевого самоврядування", жвавого обговорення  затверджено Стратерію розвитку Миропільської сільської ради об’єднаної територіальної громади на період з 2018 по 2020 роки.

Як наголосила голова громади, Стратегія розвитку Миропільської ОТГ є максимально практичною з реалістичними цілями.

- Безперечно, що для успішності реалізації цього та подальшого проектів розвитку, громада потребує активності, ініціативності, небайдужості її жителів, свіжих проектних ідей, особливо від молоді, в тому числі і учнівської (представники якої неодмінно будуть залучені до процесу розробки наступної Стратегії), адже Стратегія розвитку громади є живим ' документом, до якого можуть (і повинні) вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків. Ми твердо віримо, що наше потужне прагнення до нового життя і самовдосконалення зможе протистояти усім негативним проявам сучасної цивілізації, і в населених пунктах громади зростатиме нове покоління самодостатніх людей, здатних змінювати країну.

Тож всім нам успіху та реалізації Стратегії розвитку!

Виконком Миропільської сільської ради