Краснопільський район, Сумська область

"Мрія" для громади

В п’ятницю, 22.12.2017, в Миропільському НВК відбулася особлива подія. Школярам у цей передноворічний день було вручено шкільний автобус "Мрія", на придбання якого було виділено кошти з державного бюджету.

Директор Миропільського НВК Гордієнко В.І. в присутності радісно схвильованих дітлахів отримав від голови Миропільської сільської ради Ординець О.О. та начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради Борозенець Н.П. шкільний автобус на 31 посадкове місце.

Урочисто розрізана червона стрічка, весело тріпочуть повітряні кульки на блискучому новенькому автобусі. Лунають оплески, а щаслива малеча із дошкльної групи вже заходить в автобус,щоб першими, здійснити стартовий рейс навколо школи й по центральним вулицям села.

Інформація відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму