До відома тих, хто веде або планує впроваджувати туристичну діяльність, супутні такій діяльності сфери (в т.ч. атракції, торгівля, готельний та ресторанний бізнес, прокат автомобілів, спортивна, розважальна та оздоровча сфери)

Дата: 17.03.2018 11:54

22 березня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1) Центром підтримки бізнесу м. Суми організовується проведення круглого столу «Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині», за підтримки Сумської обласної державної адміністрації.

Захід підтримується европейским Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» европейского Союзу.

Значна увага на заході буде сфокусована на практичних аспектах співпраці малого та середнього підприємництва при розробці туристичних маршрутів з активного та пізнавального туризму в Сумській області.

Рекомендуємо прийняти участь суб’єктам господарської діяльності, що      ведуть або  планують впроваджувати туристичну діяльність, супутні такій діяльності сфери (в т.ч. атракції, торгівля, готельний та ресторанний бізнес, прокат автомобілів, спортивна, розважальна та оздоровча сфери) та розвитку конкурентоспроможних туристичних дестинацій.